top of page

st 14. 7.

|

Blízko sebe

Dj Karmakaaja Ecstatic Dance s Božským dechem I 14.7.

Vědomý tanec bez drog a alkoholu

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Dj Karmakaaja Ecstatic Dance s Božským dechem I 14.7.
Dj Karmakaaja Ecstatic Dance s Božským dechem I 14.7.

Čas a místo

14. 7. 2021 18:00 – 20:30

Blízko sebe, K dolům, 143 00 Praha 12, Česko

O události

Pro zobrazení veškerých informací k události je třeba kliknout/ťuknout níže na "Zobrazit více".

Přátelé, radi by jsme vás pozvali na jedinečnou událost, kde propojíme tanec a dech. Nejdřív se ponoříme do sebe skrze Božský dech s Petrem Vašákem a pak ho rozproudíme do celého těla skrze tanec a nezapomenutelnou hudební vlnu od Dj Karmakaaja.

NA UDÁLOST JE TŘEBA SE PŘEDEM ZAREGISTROVAT.

Co je to Božský dech? 

Je komplexní pokročilou terapeutickou dechovou techniku optimalizující vaši mysl, tělo a duši, díky které objevíte sílu a kouzlo vašeho dechu. Je založena na holistických postupech Pranayama jógy a filosofii léčení v rozšířených stavech vědomí a je krásným a intenzivním prožitkem. Jde o opakování sérií dechových technik kombinovaných s vedenou meditací a intenzivní hudbou (muzikoterapií), které ve vás probouzejí a odkrývají váš plný lidský potenciál a manifestují lásku, harmonii, štěstí a hojnost. Je to cesta k opětovnému spojení se svou Duší, svým skutečným já a vaší vnitřní inteligencí a srdcem. Je to návrat do přirozeného stavu Bytí - vděčnosti, jednoty a pravdy.

Co je Ecstatic dance? 

Ecstatic Dance, vědomý tanec nebo vědomá taneční párty je koncept spontánního tance bez drog a alkoholu, kde se můžete zcela uvolnit a projevit sebe sama v bezpečném prostředí podobně naladěných lidí. Zažijete jaké to je oprostit se od svých představ, jak by měl váš tanec vypadat, přirozeně přestanete hodnotit sebe a ostatní.

PRŮBĚH VEČERA 

17.31 - otevření prostoru 

18.01 - 18.14 - uvítání a základní info 

18.15- 19.15 - Božský dech s Petrem Vašákem 

19.16 - 20.46 - Dj Karmakaaja set 

20.47 - 21.08 - Relaxace 

21.09 - 21.31 - Závěrečný kruh

KDY? 

Středa 14.7. 2021 od 18.00- 21.30

KDE?

Blízko sebe, K Dolům 1973/38, 143 00 Praha

VSTUPNÉ 650 Kč / osoba

PRŮVODCI VEČERA

Dj Karmakaaja 

S intuitivním tancem se blíže seznámil před několika lety prostřednictvím Tance 5 rytmů a okamžitě si ho zamiloval. Postupem času začal hudbu, která ho inspiruje k tanci předávat dál ostatním tanečníkům a pravidelně hrát v rámci projektu Ecstatic Dance. Ve svých setech kombinuje různé žánry, rytmy i tempa, tradiční rytmické nástroje ve spojení s elektronickou hudbou. Miluje transovní hudbu, která má největší potenciál uvézt člověka do změněného stavu vědomí a stejně tak vás velmi rád přivede do stavu exstáze.

Petr Vašák 

Petr poskytuje komplexní systém pro osobní a duševní růst v čisté a jasné formě. Kombinuje celostní hlubinné a regresní psychoterapie, Světelné energetické léčení a očišťování a aplikace rozšířených stavů vědomí na růst a vývoj člověka. Zabývá se možnostmi a potenciálem duchovního vývoje v mnoha směrech jako jsou muzikoterapie a léčení hudbou, práce s dechem, šamanismus, Tantra a meditační praxe.

PRAVIDLA VEČERA 

  • tančíme bez vlivu alkoholu a drog 
  • v prostoru, kde tančíme nemluvíme 
  • během večera není povoleno pořizovat fotografie nebo video záznamy

Těšíme se na vás 

Dj Karmakaaja & Jaaja

Sdílet událost

Informace o události: Events
bottom of page